Veebikasiino
Tasuta mänguautomaadid
The Great Chicken Escape
The Great Chicken Escape slot by Pragmatic Playjälgib Charlie ja teiste kanade püüdlust põgeneda laagrist ja olla vaba. Tegemist on 5 rulliku ja 20 makseliiniga slotiga , mis on täis boonusfunktsioone, mis hoiavad asja huvitavana. Guard Dog Wild lisab juhuslikult kuni 9 Wildi ekraanile, samas kui Chicken Run Wild võib igal keerutusel muuta 2-4 rullikut täielikult Wildiks.
Käivita Feature Gamble, kus saad valida viie erineva boonuse vahel. Kas soovid salajase tunneli boonust? Valige kirstud, et avada auhindu. Või proovige õnne Poultry In Motion'is, liikudes mööda kaarti raha eest, kuni tabate collect.
Tasuta spinnide voorud on tõeline maiuspala. Get Clucky Free Spins 'is on kordajad, mis suurenevad iga Wildiga, ja To The Other Side Free Spins 'is saad koguda Wild-sümboleid, et saada viimasel spinnil suur väljamakse. Lõpetuseks, Big Money Bonus annab sulle suuri võite, kuni jõuad kogumisse.
Kuigi see mäng ei ole ainulaadne ega originaalne, on see siiski lõbus sõit, mida naudid. Nii et sa peaksid seda mängima ja kogema, mida see pakub.
Autor: Jasmin Williams | Ülevaade viimati uuendatud: 21 Oktoober 2024 | Faktikontrollija: Kim Birch
Populaarsus
Värskus
RTP %
Jackpotid
Võiduviisid
Põnevus

Boonuse ostmise võimalus
Gamble

Jackpotid
Lai valik boonusfunktsioone
Maksimaalne võit on 5,000x teie panus
Juhuslikud boonused nagu Stacked Wild Reels ja juhuslikud Wildid
Kõrge RTP 96,50%
Mängi, et võita võimsamat boonust
Keskmine kuni suur varieeruvus
Ei ole originaalne mäng
Pakkuja Pragmatic Play
Volatiilsus
RTP% 96.50
Mängu tüüp Mänguautomaadid
Jackpot Ei
Miinimumpanus 0.20
Maksimumpanus 100.00
Rullid 5
Read 3
Võiduliinid 20
Põllumajandus
Juhuslikud metsikud Boonusmäng: vali esemeid Laienevad sümbolid RTP vahemik Risk / hasartmängumäng Boonussümbolid Boonusmäng Kordaja Tasuta keerutused Metsik
Suur kana põgenemine Review by BETO Slots
Film"Suur kanapõgenemine " räägib kanade jõugust, kes üritab tunnelit kaevates koonduslaagrist põgeneda. Sa navigeerid läbi 5 rulliku ja 3 rea, mängides 20 võiduliinil, kus iga keerutus võib käivitada ühe paljudest eri funktsioonidest. See mäng on sarnane Blueprint Gamingi väljaannetega ja see ei ole üllatav, sest mõlemad stuudiod (Pragmatic Play ja Blueprint Gaming) ei karda kopeerida funktsioone või kloonida üksteise poolt välja antud mänge.
Hea uudis sinu jaoks on see, et see mäng on täis boonuseid, erinevalt tüüpilisest Pragmatic Play mängust, kus sa saad ainult 2 või maksimaalselt 3 boonust. Ka teema on üsna huvitav, sest mängus on karikatuursed kanad ja üksikasjalik taust. Selles Great Chicken Escape mänguautomaadi ülevaates uurime, kui hea see mäng on.
TAGASI SISUKORDA
Teema ja kujundus: Jailbreak Fantasy
The Great Chicken Escape on nagu hüppamine otse multikapriiulisse. Mängu sisuks on kanade jõuk, kes kavandavad oma suurejoonelist põgenemist talust. Heledas ja mängulises graafikas on need sulepead riietatud militaariavarustusse, kiivritesse ja kaitseprillidesse. Taustaks on korralik maaliline talumaastik, kus puukuurid ja okastraataiad loovad selle kodulindude vangikarjapääsemise lavastuse.
Rõõmsameelsed muusikapalad sobivad ideaalselt vildakasse teemasse. Meeleolukas muusika ja omapärased heliefektid tõmbavad sind tõeliselt kaasa.
TAGASI SISUKORDA
The Great Chicken Escape'is on seikluse võtmeelemendiks sümbolid, millest igaüks annab sulle erinevaid auhindu. Siin on nende väljamaksed vastavalt 1 euro suurusele panusele:
The Great Chicken Escape'i sümbol
Punane ja sinine kana
Valge ja oranž kana
A (äss) ja K (kuningas)
Q (kuninganna) ja J (vask)
TAGASI SISUKORDA
Kuidas mängida Pragmatic Play's The Great Chicken Escape (Suur kana põgenemine)
Kas oled valmis ühinema Suure Kanapõgenemisega? Siin on kõik, mida pead teadma, et alustada:
Määrake oma panus:
Nupud ja kasutajaliides:
Väljamaksetabel ja teave:
Seaded:
TAGASI SISUKORDA
Boonusfunktsioonid, mida selgitab The Great Chicken Escape (Suur kana põgenemine) Pragmatic Play
The Great Chicken Escape on mitme fantastilise boonusega eepiline seiklus. Uurime neid ükshaaval.
Juhuslikud funktsioonid võivad käivituda põhimängus igal spinnil:
Kui saate 3 või rohkem Scatterit, käivitub üks boonusvoorudest. Kui sa ei ole saadud boonusega rahul, võid parema boonuse saamiseks mängida. Kui kaotate hasartmängu, ei saa te boonust, kuid saate salapärase auhinna. 5 Scatteri maandamine annab sulle kõige võimsama Big Money Bonus'i. Siin on boonused, mida saate nautida:
TAGASI SISUKORDA
Võida 5000x oma panus The Great Chicken Escape mänguautomaadis!
The Great Chicken Escape'i slotis on maksimaalne võit 5000-kordne panus, teoreetiline RTP on 96,50% ja variatsioon on keskmiselt kõrge. Mängu keskmiselt kõrge volatiilsus tähendab, et sa pead ootama võite ja panustama vähe, et sinu saldo ei jookseks tühjaks. Selle varieeruvuse eelis on see, et varem või hiljem saad suuri võite.
TAGASI SISUKORDA
Suur kanapõgenemine: A Slot Worth a Spin?
The Great Chicken Escape ei pruugi olla originaalne, kuid see on erakordne mäng, mida saab mängida tunde, ilma et see igavaks muutuks. See on nii hea, sest selles on juhuslikud funktsioonid, mis hoiavad sind põhimängus hõivatud ja erinevad boonusvoorud, mida sa naudid. Saate isegi mängida parema boonuse saamiseks, kuid see on veidi riskantne.
See ei ole ainult kogus, vaid ka boonuste kvaliteet on suurepärane. Tasuta spinnide voorud ja Big Money Bonus on silmapaistvad. See mäng rahuldab mängijaid, kes tahavad rohkemat Pragmatic Play, kuid on naljakas, kuidas nad pidid selle mängu loomiseks võtma inspiratsiooni teise stuudio loomingust.
Lühidalt öeldes on see fantastiliste boonusmängudega hämmastav mäng, mida peaksite kindlasti mängima.
TAGASI SISUKORDA
The Great Chicken Escape paistab silma oma veidra talu põgenemise teema, mitme kaasahaarava boonusfunktsiooni ja erinevate juhuslike spinnide, nagu Guard Dog Wilds ja Chicken Run Wilds, poolest. Arendanud Pragmatic Play, pakub see segu huumorist ja põnevusest koos keskmise kõrge volatiilsusega, pakkudes tasakaalustatud segu stabiilsetest võitudest ja märkimisväärsetest väljamaksetest.
Absoluutselt! BETO Slots'is saate enne pärisraha kasutamist proovida tasuta The Great Chicken Escape'i demorežiimi. See on suurepärane võimalus tutvuda mängu mehaanika ja funktsioonidega ilma igasuguse riskita.
Põhimängus võib igal ajal käivituda üks kolmest juhuslikust spinnifunktsioonist. Guard Dog Wilds lisab 4 kuni 9 Wild-sümbolit juhuslikele positsioonidele. Chicken Run Wilds muudab 2 kuni 4 rullikut täielikult laotud Wild-rullideks. Care Package'is muutuvad virnastatud munasümbolid pärast spinni lõppu üheks juhuslikuks sümboliks (v.a Wild- ja boonussümbolid).
Pragmatic Play, tuntud nimi online kasiinotööstuses, töötas välja The Great Chicken Escape. Nad on tunnustatud kvaliteetsete mängude loomise eest, millel on kaasahaaravad teemad, kindel mängumehhanism ja ainulaadsed boonusfunktsioonid.
The Great Chicken Escape'i slotis on panustamine paindlik, mis on mõeldud erinevatele mängijatele. Saate teha panuseid alates minimaalsest 0,20 eurost kuni maksimaalselt 100 euroni spinni kohta. Kasutage oma panuse suuruse reguleerimiseks nuppe "+" ja "-".
Jah, see on nii! The Great Chicken Escape pakub märkimisväärseid väljamakseid, kuna selle maksimaalne võidu potentsiaal on kuni 5000-kordne panus. Kombineerituna 96,50% RTP-ga ja keskmise kõrgusega volatiilsusega saad mängimise ajal haruldasi võite ja võimalusi märkimisväärseteks väljamakseteks.
BETO uudiskiriBETO Slotid | Tower Business Centre, 2. korrus | Swatar BKR 4013 | Malta | +356 2144 2245
Autoriõigus 1999 - 2026. Kõik õigused kaitstud.